Centrum pomoci

Mlýnek na maso nejen pro mletí masa

Jak proměníte svůj mlýnek na maso ve víceúčelové zařízení, které připraví syrové saláty, nastrouhá brambory a zpracuje vařenou zeleninu za několik málo minut? Nic nemůže být jednodušší. Stačí připojit drtič.

  • Struhadlo na tření:  Zpracovává ovoce a zeleninu na dřeň. Pomocí této bubnové vložky připravíte čerstvé a výživné ovocné a  zeleninové pyré pro celou rodinu. Největší radost to udělá vašim dětem. Tato bubnová vložka usnadňuje i přípravu různých džemů a podobných potravin. A co víc, je to nepostradatelný pomocník při strouhání brambor na bramborové placky.
  • Struhadlo na  jemné strouhání:
Ideální pro přípravu salátů ze syrové zeleniny. Saláty z červené řepy a křenu, mrkve, jablek, pórku a další saláty - nyní vám jejich příprava zabere mnohem méně času než obvykle. Přestaňte kupovat hotové saláty pochybného původu. Své rodině předkládejte jen doma připravené jídlo, o kterém s jistotou víte, že je čerstvé.

  • Struhadlo na plátkování:
Krájí na plátky zeleninu a tvrdé ovoce. Ideální pro krájení zeleniny pro polévky, zeleniny do salátů, mrkve, vařených vajec, pastináku, celeru atd.

Poznámka: Na mlýnky na maso Diana a Dorota se hodí krouhač 86.4. S žádným jiným mlýnkem na maso dostupným na trhu, kompatibilní není.